Oszczędzaj czas i pieniądze

Platforma B2B-Online to nie tylko ułatwienie sprzedaży, ale wymierne korzyści płynące z automatyzacji sprzedaży i oszczędności czasu zarówno handlowców, opiekunów biznesowych jak i personelu odpowiedzialnego za realizację zamówień.

Czynności, na które Twój pracownik, zależnie od wielkości sprzedaży, traciłby od kilkudziesięciu minut do kilku godzin dziennie, Platforma B2B-Online wykona automatycznie nie angażując nikogo w bezsensowne prace procesowe.

Pracując całkowicie w tle, zupełnie nie będzie angażowała Twojej uwagi a Twoi pracownicy będą mogli spokojnie skupiać się na rozszerzaniu oferty zamiast tracić czas na powtarzające się działania.

Zoptymalizuj prace swoich przedstawicieli handlowych zamiast prowadzić powtarzające się działania handlowe teraz będą mogli zająć się tym co przyniesie Ci najwięcej korzyści, czyli pozyskiwaniem nowych odbiorców. Praca zespołów obsługi zamówień automatyzowana jest przez automatyczne przenoszenie danych pomiędzy systemami sprzedażowymi np. automatycznym przenoszeniem zamówień z platformy B2B-Online do systemu ERP.