Funkcjonalności platformy B2B

Oprócz podstawowych funkcjonalności dostępnych w systemach sprzedażowych B2B nasza platforma posiada szereg funkcjonalności unikalnych na rynku a zarazem sprawdzonych w profesjonalnej sprzedaży. Poniżej przedstawiamy wybrane funkcjonalności platformy B2B-Online.

 • Wielomagazynowość
  Możliwość obsługi sprzedaży z wielu zintegrowanych magazynów pozwala na sprzedaż naszym kontrahentom produktów pochodzących z różnych lokalizacji magazynowych.
  Sprzedaż może być prowadzona w oparciu na regionalizację kontrahentów. Jeśli nasz partner prowadzi sklep w Gdyni możemy dostarczać mu produkty z naszego magazynu zlokalizowanego w Gdańsku zamiast wysyłać dostawy z Krakowa. Możemy też pozwolić naszym kontrahentom wybierać lokalizacje z której chcą być zaopatrywani.
  W systemie B2B-Online udostępniamy również prowadzenie sprzedaży z tzw. magazynów wirtualnych, czyli sprzedaży bezpośrednio z magazynów naszych dostawców producentów.
 • Obsługa subkont kontrahenta
  Platforma B2B-Online pozwala na wydzielenie wielu subkont zakupowych w obrębie firmy naszego kontrahenta.
  Udostępniając konto zakupowe dla naszego kontrahenta tworzymy konto administracyjne, którego właściciel ma możliwość wydzielenia subkont dla pracowników swojej firmy.
  Subkonta zakupowe mogą być kontrolowane za pomocą rozbudowanego workflow wymuszającego zatwierdzanie zamówień pochodzących z subkont pracowników firmy przez osobę dedykowaną do obsługi konta głównego.
 • Indywidualne cenniki i personalizacja oferty
  Platforma sprzedaży hurtowej B2B-Online pozwala na zaawansowane zarządzanie cennikami naszej oferty. B2B-Online pozwala na definiowanie indywidualnych cenników dla poszczególnych kontrahentów jak również dla całych grup kontrahentów.
  Rozbudowana konfiguracja systemu pozwala również definiować indywidualne oferty pod względem ilościowym jak również personalizować warunki handlowe takie jak limity sprzedażowe oraz cenowe.
 • Udostępnianie faktur oraz dokumentów sprzedażowych
  Platforma hurtowa B2B-Online to również zaawansowany obieg dokumentów. Platforma pozwala na udostępnianie faktur sprzedażowych online kontrahentom obejmując tym nie tylko faktury wystawione na podstawie sprzedaży poprzez platformę B2B, ale również dokumenty wystawione w systemach ERP kontrahentom dokonującym zakupów indywidualnych.
 • Historia rozliczeń kontrahenta
  Nasi kontrahenci mogą na bieżąco kontrolować stan swoich rozliczeń z naszą hurtownią. Przedstawiamy im przysługujące limity sprzedażowe jak również bieżące wykorzystanie przysługującego limitu. Prezentujemy również historie zamówień kontrahenta wraz ze wszystkimi danymi osób odpowiedzialnych za składanie zamówień.
 • Bezpośrednia komunikacja z opiekunem handlowym
  Kontakt pomiędzy kontrahentami hurtowni oraz opiekunem handlowym odbywa się w całości poprzez moduł komunikacji z kontrahentem.
  Kontrahent ma również możliwość przeglądania całej historii korespondencji z obsługą hurtowni.
 • Rozbudowane systemy rabatowania
  Platforma B2B obsługuje systemy rabatowania bazujące na kodach rabatowych, rabatach kontrahentów, ale również pozwala na budowanie zestawów sprzedażowych oraz rabatów ilościowych, czyli rabatów określonych dla zakupów powyżej określonej ilości.
  Rozbudowany system nadawania rabatów pozwala również na nadawanie rabatów na poszczególne cechy produktu, dostawców lub marki produktowe.
 • Zaawansowane wyszukiwanie ofert
  Zaawansowany system filtrowania pozwala na selekcjonowanie produktów zarówno po danych produktu takich jak kody EAN, kody producenta, nazwa produktu, opis, ale również po cechach produktów takich jak kolor rozmiar itp.
 • Zamienniki produktowe
  System hurtowy pozwala na definiowanie zamienników produktowych dzięki takiej konfiguracji platforma jest w stanie zaproponować naszym kontrahentom odpowiedniki produktów, które są już niedostępne w sprzedaży.
 • Intuicyjna obsługa i ergonomia sprzedaży
  W trakcie tworzenia platformy hurtowej postawiliśmy na prostotę narzędzia sprzedażowego nie jest to sklep internetowy opiewający reklamami. Narzędzie zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na proste dokonywanie zakupów hurtowych w dużych ilościach postawiliśmy na wydajność i ergonomie. Użyteczności narzędzia.
 • System informowania o dostawach
  W naszej hurtowni kontrahenci informowani są o terminach dostaw produktów, którymi są zainteresowani.
 • Wspomaganie kontrahentów poprzez kalendarz działań
  Uzyskując konto w platformie hurtowej B2B-Online nasz kontrahent zyskuje kalendarz pozwalający na planowanie zakupów oraz narzędzie sugerujące kolejne daty zatowarowań na podstawie analizy historycznej zakupów.
  Jeśli nasz kontrahent co tydzień zamawia 100 sztuk danego produktu system analizując historie sprzedaży sam przypomni kontrahentowi o zapomnianym zamówieniu.
 • Wielojęzyczna i wielowalutowa
  Konfiguracja platformy B2B pozwala na uruchomienie sprzedaży platformy w wielu językach oraz walutach. Nie ma też żadnych przeciwskazań, żeby uruchomić platformy językowe na domenach krajowych dedykowanych pod lokalny rynek.
 • Multilokalizacja zakupów
  Kontrahenci mający oddziały w różnych lokalizacjach mogą zamawiać w jednym miejscu a ich zamówienia zostaną przesłane we wskazane lokalizacje automatycznie.